Advent v Mladoňově s prvňáčky a třeťáky

V pondělí 12. prosince jsme se vydali s prvňáčky a s dětmi z 3.A do Mladoňova připomenout si adventní zvyky a načerpat předvánoční náladu. Osazenstvo výletu za poznáním bylo díky veliké nemocnosti dětí trošku jiné, než se původně plánovalo. To však nemělo žádný vliv na zdárné absolvování zajímavého programu, který byl v mladoňovském ekologickém vzdělávacím středisku přichystán.

Připomněli jsme si vánoční tradice a vánoční postavy, s využitím sušených bylinek a květin jsme si vyrobili jednoduchý vánoční svícínek jako dekoraci a v neposlední řadě si děti mezi sebou také zdravě zasoutěžili v postřehových týmových hrách zaměřených na vánoční tématiku.

Úplně poslední byla na řadě blesková koulovačka v čerstvě nasněžené nadílce, která celému programu dala správnou zimní tečku.

Mgr. Kateřina Urbášková, Mgr. Ivana Čechová, Mgr. Jitka Přivřelová, Bc. Karla Jurečková

ZŠ Uničov, U Stadionu 849

U Stadionu 849

783 91 Uničov 

 

Telefon: 585 054 160

Email: skola@zsustadionu.cz

Datová schránka: 72wbuy7

Školní družina ZŠ Uničov, U Stadionu 849

Telefon: 702 538 707

 

Školní jídelna

Telefon: 585 054 520

Email: jidelnastadion@centrum.cz

Search